HAKKIMIZDA

 

VİZYONUMUZ TAMTEST FİRMASININ Doğalgaz, ısıtma, soğutma, güneş enerjisi, havalandırma ve mekanik tesisat  alanlarında en çok bilinen, tercih edilen ve güven duyulan firma olmasını sağlamak. Ülkemiz sanayisinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

MİSYONUMUZ Oluşturmuş olduğumuz kurumsal kültür ve ekip ruhu çerçevesinde müşteri şartlarına ve mevzuat şartlarına tam uygunluk, hız ve güvenilirlik kalite yönetimimizin ve tüm faaliyetlerimizin ana ilkesidir. Hizmet kalitemizin ve güvenilirliğinin bir kanıtı olan prosedürlerini oluşturduğumuz ve uygulamakta olduğumuz; Kalite Yönetim Sistemimizin bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenerek sertifikalandırılması için tüm bölümlerimizle birlikte bir ekip olarak gerekli çabaları gösteririz.

 Hizmetlerimiz ile  ilgili olarak gerekli tüm teknik bilgileri toplar ve hizmet uygulama  planı çıkartırız. Kullanılan malzemenin uygun özellikler içerdiğinden emin olmak için kontroller yaparız ve uygun değilse uygunsuzluk prosedürü gerekleri uygulanarak kaliteli hizmet verebilmek için gerekli düzeltici veya önleyici faaliyetleri başlatırız. Bu sonuçlardan tedarikçi /müşteriye geri besleme yaparız. Hizmetlerimizin müşteri ve mevzuat şartlarını karşılamakla kalmayıp daha fazlasını sunması amacıyla hizmet kalitemizi arttırıcı yeni teknolojileri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek bünyemizde uygular, iş kapasitemizi ve performansımızı bu yönde sürekli geliştiririz. Kendi prosedürlerimizin uygulanmasını iç denetimlerle denetler ve performans değerlendirmelerini yaparız. Ayrıca toplantılarla alınan karar ve sonuçların değerlendirilmesi, iyileştirme çalışmalarının yapılmasını sağlarız.

 
 
/TAMTEST


Copyright @2015
Tüm Hakları Saklıdır

TAMTEST Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Hızlı İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:7 No:986 Şişli / İstanbul
 
   
Tamtest Logo